Rojo Ratuje Brodę

Rojo Ratuje Brodę to seria gier strategiczno-ekonomicznych, które stworzyłem w ramach serii ROJOFANGAMES, autorstwa użytkownika ROJOV13.
Obie gry stanowią trybut dla Roja i były zrobione tylko dla przyjemności i oderwania się od moich głównych projektów.

Ze strony rojofangames.pl

Rojo Ratuje Brodę 1 to pierwsza z dwóch odsłon gry strategiczno-ekonomicznej wykonanej w programie RPG MAKER VX. Wierny przyjaciel Roja trafia do szpitala, w wyniku wypadku samochodowego. Wciel się w Roja i nagrywaj filmy na YOUTUBE, zdobywając widzów i pieniądze, a wszystko po to, żeby uratować brodę Rocka.

Co gra oferuje:
- Nagrywanie filmów z gier, które nabywamy w sklepie.
- Nagrywanie moich urojeń.
- Utrzymywanie dobrych stosunków z żoną.
- Praca w urzędzie miasta.
- Pub!
- Sklepy.
- Odznaki.
- System energii
- Uczenie się


Rojo Ratuje Brodę 2 to kontynuacja strategiczno-ekonomicznej gry, w której wcielamy się w Roja i staramy się wznieść na wyżyny polskiego YOUTUBE'A. Gra jest dużo bardziej rozbudowana względem swojej poprzedniczki.

Praktycznie wszystko uległo tu poprawie. Na rezultaty nagrywania gier wpływają teraz takie cechy jak: jakość mikrofonu, popularność gry, liczba widzów, umiejętności w graniu czy i jakie posiadamy partnerstwo. Gier jest dużo więcej, a mało tego - za zebranie wszystkich figurek ( forma achv.) dostajemy kolejną-ukrytą. Rojo może teraz organizować paintballe z Rojem, czy otrzymywać maile ze specjalnymi wydarzeniami jak specjalne oferty, czy informacje o przemierze nowych gier. Stosunki z perlą także zostały nieco usprawnione. Rojo ma niestety jeszcze mniej energii niż w poprzedniej części, ale możesz to zmienić, wysyłając Roja na siłownie i powiększając jego pasek życia.

Celem gry jest uzbieranie 2000 zł na naprawę wehikułu czasu, co jest bezpośrednio powiązane z końcówką 1 części.
Gra do tej pory została pobrana z mojego konta na mediafire prawie 3,5 tysiąca razy. 

Obie gry do pobrania z POBIERALNI! 

Zobacz też:
Trailer RRB1
RRB2 Making Off:


2 komentarze:

  1. Jezeli w grze znajduje sie "Pub" to jest to gra godna zagrania, haha :D

    OdpowiedzUsuń