O grze

Fabuła:

Asgun od początku swojego istnienia było areną starć dla dwóch, przeciwnych sobie zakonów. Walczyły one w imię swoich bogów, o władze w tej baśniowej krainie.

Dwadzieścia lat przed wydarzeniami, o których mówi nasza opowieść, oba magiczne zakony prawie doszczętnie się zniszczyły. Politycy i mieszkańcy Asgun odsunęli się od nich, mając na uwadze, że ich działania prowadzą tylko do cierpienia i wojny. Mimo, że obecnie trwa pokój, trudno jest zakonom odzyskać dawną reputację i szacunek.

Morgan to zdolny, ale nieco zarozumiały najemnik, który otrzymał zlecenie od jednego z zakonów - Zakonu Burguna. Ma on, wraz z początkującą magiczką wziąć udział w corocznym turnieju wojowników, odbywającym się w stolicy Asgun. Ich celem nie jest jednak zwycięstwo, ale szpiegowanie i ochranianie jednego z uczestników.
Według doniesień, jest nim członek przeciwnego zakonu Estasa, który uciekł z daleko położonej siedziby przeciwników.

Morgan ma, za zadanie przyprowadzić go do siedziby zakonu Burguna, aby dowiedzieć się czy starzy przeciwnicy nie knują czegoś podłego.
Nie wie, że z pozoru proste zadanie zmieni się w największy konflikt, jaki do tej pory dotknął te ziemie.

Cechy gry:

 - Rozwój postaci w 12 aspektach takich jak: Siła bohatera, Wytrzymałość, Regeneracja zdrowia czy Specjalne techniki i inne


- Możliwość wyboru 3 klas. Każda z klas jest wyspecjalizowana w innych technikach walki.


- Mnóstwo różnych przeciwników, którzy dzielą się na wiele typów jak np. zwierzyna, potwory magiczne, wojownicy, magowie.


- Masa technik i umiejętności walecznych, które zdobywamy, uczymy się, albo wykupujemy poprzez rozwój postaci.


- Składanie własnego magicznego miecza. Różne kombinacje cześci miecza (rękojeść, ostrze, kryształ) dają inne rezultaty i specjalne przywołania, każdy miecz ma inny rodzaj przywołania. Np. Magiczny miecz siły wzywa Arellosa, który atakuje wszystkich wrogów.


- Drużyna - w grze dołączają do nas bohaterowie niezależni.


- Turowa walka side-view nastawiona na strategiczne dobranie technik do przeciwników.


- Bossowie - na większość z nich przyda się odpowiednia taktyka i przemyślenie strategii. W grze występują też ukryci opcjonalni bossowie, za których pokonanie zdobywamy unikalne przedmioty.
.

- Krótkie zagadki logiczne.


- Mini gra: Gra karciana TAIK.


- Krótkie gry zręcznościowe


- Znajdzki - w grze poukrywanych jest mnóstwo skrzynek pełnych skarbów. Niektóre odnaleźć może każdy, a do niektórych potrzeba będzie specjalnych umiejętności jak - Światło, albo 6 zmysł, który pokazuje niewidzialne dla zwykłego oka przedmioty.


- Rozbudowana fabuła mówiąca o konflikcie Magicznych Zakonów i przemianie głównego bohatera. Scenariusz obfituje w zwroty akcji pełnych dramatu i miłości.


- Mnóstwo autorskich utworów muzycznych, niektóre zrobione specjalnie z myślą o grze.


- 5-7 h grania, każda minuta grania wypełniona gameplayem i fabułą. Gra szybko idzie do przodu, przez co nie przebywamy długo w tych samych lokacjach.


- Zamiast dziennika zadań, system rozmowy z towarzyszami.

                                                         Pobierz grę!                                                              Filmy:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz