Stwórz własną postać

Zrobiłeś pierwszy krok do stworzenia postaci. Z mojej strony ograniczyłem mechanikę gry do minimum. Jest bardzo niewiele rzeczy, o których musisz pamiętać. Zanim sporządzisz kartę postaci, musisz zapoznać się z tym tematem. To bardzo ważne, żebyś poznał zasady, jakie panują w Kronikach Asgun. 

Jak sądzę, możesz być nieco zakłopotany tym - jak właściwie gra się w Kroniki. Z pomocą przychodzi Ci ta przygoda, którą gracze rozegrali jakiś czas temu. Zajrzyj i wyciągnij lekcję z gry!

Teraz wiesz już wszystko, więc możesz zacząć tworzyć postać. Przygotowałem dla ciebie formularz, który musisz wypełnić i przesłać prywatną wiadomością z tytułem "Postać" na moją skrzynkę

Imię postaci:
Płeć:
Wiek:
Wygląd:
Klasa postaci*:
Krótka historia**:

Kiedy twoja postać zostanie rozpatrzona pozytywnie, zostaniesz dołączony do listy graczy i będziesz mógł zapisać się do przygody. Sprawdzanie postacie może trwać od 1-24h.
** - należy, żebyś stworzył postać zgodnie z obowiązującą historią. Gdy wejdziesz w każdą z klas postaci poniżej, możesz poczytać o tym, co takie postacie robią i dlaczego. Pomoże ci to stworzyć krótką historię. Ogólny zarys świata masz tutaj.
Jeśli obawiasz się, że nie znasz dostatecznie dobrze świata gry, to po przydziale, w specjalnym temacie, będziesz mógł poznać wiedzę w pigułce. 
KLASY POSTACI*:


Poszukiwacz - wojownik, który potrafi porządnie osłabić wroga.
Paladyn - wojownik Zakonu, który wspomaga siebie i towarzyszy magią.

Rekrut - wytrzymały i silny wojownik, który sieje spustoszenie.
Mag Estasa - Czarodziej z Zakonu Magii, którzy świetnie zna się na sianiu zniszczenia.
Mag Burguna - Czarodziej z Zakonu Magii, który świetnie zna się na leczeniu.